Cornetto çekiliş 2020 mini cooper. Magnum Çekilişi Ne Zaman Yapılacak? 2019-11-29

Cornetto Mini Cooper Çekilişi Sonucu

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kampanyaya dahil promosyonlu yeni bir Cornetto satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ürün üzerindeki şifre ile aynı olduğunu tekrar teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Cornetto satın alarak yeni şifreyi katılım için istenen bilgilerinizle gönderin. Cornetto Mini Cooper Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? Formu doldururken tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Unilever, U2 Tanýtým ve Narkoz Ýletiþim Hiz. Bu şekilde de kazanma şansını arttırmış olursunuz. Ýkramiye tesliminde, ikramiye kazanýlan okunabilir þifreli ürün ambalajý ibrazý zorunludur. Þifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliþ hakký verilmeyecektir.

Next

Cornetto Mini Cooper Çekilişi Sonucu

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

Bu kampanyaya Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone operatörlerinin bütün aboneleri 3818 kısa mesaj servis numarasına bilgilerini göndererek katılabilir. Modelin bagaj hacmi 450 Litreye. Kazanýlan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Sizde ara ara kontrol ederek çekiliş sonucuna ulaşabilirsiniz. Cornetto Mini Cooper Çekilişi için son katılım tarihi 30 Eylül 2019. Cornetto Mini Cooper Çekilişi 1 Temmuz 2019 ve 30 Eylül 2019 tarihleri arasında promosyonlu Cornetto ürünlerin ambalajı içerisinde bulunan katılım şifresini www. Şifreler; promosyonlu Cornetto ürün paketinin iç kısmında yer almaktadır.

Next

Cornetto Mini Cooper Çekilişi Sonucu

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Cornetto Mini Cooper çekilişinde sona gelindi. Cornetto Mini Cooper çekiliþi baþvurularý 1 Temmuz — 30 Eylül tarihleri arasýnda yapýlýrken, çekiliþ 7 Ekim'de gerçekleþtirildi. Algida bu araba kampanyasını Cornetto Mini Çekilişi olarak duyurdu. Peki bu sene Sorusunun cevabı ise tabii ki kampanyazamani. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir? Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Cornetto ambalajlarındaki şifreleri yukarıdaki linke tıklayıp ücretsiz girebilirsin.

Next

Cornetto Mini Cooper Çekilişi Kampanyası

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

Cornetto Mini Cooper çekiliş sonuçları 7 Ekim tarihinde belirlendi. Çekilin resmi sonucu ise 12 Ekim 2019 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Ekinde ve sitemizde yayınlanacaktır. Bir diğer yol ise Magnum resmi web sitesinden ücretsiz bir şekilde çekiliş formunu eksiksiz doldurarak katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya gönderdiğim şifreli ambalajı saklamam gerekiyor mu? Bu noktada da te Mini Cooper otomobil hediye vermekte. Mini Cooper çekilişine katılan vatandaşlar sonuçların ne olduğunu yakından takip etmeye devam ediyor. Çocuklarımdan biri bebek, henüz giremiyor ama büyük kızım Çılgın Nehir oyuncağını çok seviyor. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.

Next

Cornetto Şifre

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

Çekilişe Unilever, U2 Tanıtım, Narkoz İletişim ve 18 yaşından küçük kişiler katılım sağlayamaz. Bu çekiliþe katýlan herkes, yukarýdaki þartlarý kabul etmiþ sayýlýr. Cornetto Mini Cooper çekilişi için beklenen tarih geldi! No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir, dileyen kişiler belirtilen tarihte ilgili adrese giderek çekilişi canlı izleyebilir, bunun dışında kalan kişiler ise çekiliş sonucunu yukarıda belirtilen tarihte bu sayfada öğrenebilirler. Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ne kadar ücret ödüyorum? Aynı şifre ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. . Hürriyet Çekiliş Sonuçları Sorgulama 2019 Algida tarafından gerçekleştirilen Cornetto Mini Cooper çekilişi ile araba sahibi olmak isteyen kişiler için büyük fırsat sunuldu.

Next

Algida Cornetto 3 Mini Cooper Veriyor

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

Ayrıca bu çerezleri devre dışı bırakma seçeneğiniz de vardır. Normalde Tema Park'a da gidiyoruz. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Mini Cooper marka Limited Edition model aracı 49 bin 45 duro ödeyerek alan S. Şifre, ad ya da soyad gibi bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmez. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz.

Next

CORNETTO ŞİFRE GİR 2019

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

O nedenle şifresini gönderdiğiniz her ambalajı saklamanız önemlidir. Birincisi sizlere yukarıda sıralamış olduğumuz Cornetto ürünlerinde herhangi birini yedikten sonra ambalajlarında bir şifre bulunmaktadır. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Çekilişe katılan adayların en çok merak ettiği bu soruların yanıtları araştırılmaya devam ediliyor. İşte şifre göndererek kampanyaya dahil olan kişiler arasından yapılan kampanya ile şanslı isimler belirlendi ve bir kişi son model bir Mini Cooper sahibi oldu.

Next

Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi 2020

Cornetto çekiliş 2020 mini cooper

Hangi Ürünler Çekilişe Dahil: Cornetto Romantik Aşık, Cornetto Gözü Kara Aşık, Cornetto Çılgın Aşık, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Toblerone, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık-Çikolata, Cornetto Classico Karadut-Kaymak, Cornetto Classico Çikolata, Cornetto Classico Kaymak Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler: 3 kişi 2019 model Mini Cooper 5 Kapı 159 bin 747 lira değerinde Çekiliş Sonucu Açıklandı: Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman? Web sitesi üzerinden katılımlar ücretsizdir, bağlantı ücreti katılımcıya aittir. Çekiliş kapsamında ikramiye kazanmanız halinde şifreli ürün ambalajı ibraz etmeniz gerekmektedir. Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim? Milyonlarca katılımın olduğu öğrenilen Cornetto Mini Cooper çekilişinde gözler sonuçlara çevrildi. Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı? Her bir şifre ile Magnum Maserati çekilişine 1 katılım hakkı bulunuyor. Merakla beklenen araba talihlileri hakkında detayları haberimizde bulacaksınız.

Next