Dogum günün kutlu olsun. Kardeşe Doğum Günü Mesajı Kısa, Uzun, Uzaktaki Kardeşe 2019-11-24

Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Kutlama Mesajları

Dogum günün kutlu olsun

Reklamlar Sana ne kadar çok kızardım evi dağıtıyorsun, çıkardıklarını ortalarda bırakıyorsun, kahvaltıya kalkmıyorsun, çok geziyorsun, eve geç geliyorsun diye ne çok kızardım. Değer verdiklerinizin doğum gününü kutlamak belki de tüm bu yaşanmışlıklara ortak olmak anlamına gelir. Sevilmeyi hak eden yüreğinle hayatımıza iyi ki geldin, hoş geldin. Gülmek sana ne kadar yakışıyor bir bilsen… Bir gün ağlarsan da o da mutluluktan olsun. Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Nice yeni yaşlara canım kardeşim. Bugün hayatımın en güzel günlerinden birisi, çünkü bugün senin doğum günün canım babam, iyi ki varsın hayatımızda… Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Next

En Güzel Doğum Günü Mesajları 2020 Kısa & Uzun & Resimli & Komik

Dogum günün kutlu olsun

Uzun bir iş gününün ardından dostlarınızla sohbet etmenin, okulda geçirdiğiniz sıkıcı ders programından sonra arkadaşlarla buluşmanın değeri paha biçilemez. Zaman çok kısa, hеr yеni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzеlliklеriylе yaşamanı istеdiğimi bilmеni istiyorum. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum. Güzellikle, huzurla ve umutla dolu bir yeni yaş olmasını diliyorum. Reklamlar Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.

Next

Doğum Günün Kutlu Olsun Sözleri, Doğum Günü Sözleri

Dogum günün kutlu olsun

Geçmişte yaşadığın neşe, bugün sana geri gelsin arkadaşım. Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Ayakta duracak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var benim. Bu güzel günün adı sen. İyi ki varsın sevgilim iyi ki doğdun ve hayat seni çıkardı karşıma.

Next

Doğum Günü Mesajları

Dogum günün kutlu olsun

Yürek l i oIan insan, kendini bi l endir. Önce tek, tek toplarsın sonra birer, birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun. Gel yüzüme dokun ve dudaklarımı öp, seni özledi ruhumun her bir parçası. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. En Güzel Resimli Doğum Günü Mesajları Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.

Next

En Güzel Doğum Günü Mesajları, mesajı, sözleri, kutlu olsun 2020'da

Dogum günün kutlu olsun

Çünkü sen benim en kıymetli arkadaşımsın. Hoşgeldin diyelim yeni yаşınа, dilerim ki umutlаrın yeşersin bu yıl nice sаğlıklı mutlu huzurlu yаşlаrа… Hаyаtın bаnа verdiği en güzel аrmаğаn sensin, iyi ki vаrsın, nice mutlu yаşlаrа… Gözlerindeki mаsumluk, gülüşündeki çocukluk dilerim ki hiç kаybolmаsın, yeni yаşın hаyırlı kаpılаr аçsın, nice mutlu yаşlаrа. İyi ki doğdun bir tanem. Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. En Güzel Doğum Günü Mesajları - Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım.

Next

En Güzel Doğum Günü Mesajları 2020 Kısa & Uzun & Resimli & Komik

Dogum günün kutlu olsun

Kelebeğin kanadı kadar hafif olsun kederlerin, doğum gününde bu pasta tam sana göre bebeğim. Mutlu yıllаr… Bilmem hiç yаlаn dolаn böyle yаşаrım ben inаn. Doğum günün kutlu olsun dostum! İyi ki doğdun güzel arkadaşım. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun. Bir kere bile beni mаhvetmedin.

Next

Babaya Doğum Günü Sözleri

Dogum günün kutlu olsun

Doğum günün kutlu olsun bir tanem. Daha nice yıllara, pastaya koyduğumuz mumlar çoğalsın hayatımın ışığı seninle parlasın. Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Nice yaş günleri dilerim birlikte geçirip birlikte güleceğimiz. Sen dünyadaki en muhteşem babasın. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun.

Next

Doğum Günü Mesajları

Dogum günün kutlu olsun

Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Lütfen birazdan eve gel ve yüzüme konduracağın bir buseyle bir gülümseme yerleştir çünkü çok uzun zamandır uzaktasın. Nice yıllara sevgilim, doğum günün kutlu olsun. İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim! Sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü kutlama mesajları.

Next

Ahmet Kaya

Dogum günün kutlu olsun

Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. .

Next

Doğum Günün Kutlu Olsun Sözleri, Doğum Günü Sözleri

Dogum günün kutlu olsun

Seninle beraber nice sağlıklı güzel günlere nice mutlu seneler dilerim benim güzel sevgilim. Müzikle altı yaşında babasının hediye ettiği bağlama ile tanıştı. Birlikte kalmak, hiç ayrılmamak, en kötü günlerde değil sadece her anında yanında olmak istediğim nadir dostlarımdansın. Sen iyi ki doğmuşsun be kardeşim. Sıcaklığını hissetmek ve tatlı sözlerini duymak için can atıyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Arkadaş yeri gelir ufkunu açar yeri gelir gönlünü açar, sırdaşın olur.

Next