Kanal 7 hz yusuf. HZ. YUSUF 2019-11-28

Görkemli dizi Hz. Yusuf Kanal 7'de

Kanal 7 hz yusuf

Ancak Bilha bunu duymuştur ve kardeşler arasında yayılınca Yusuf a rüyasını anlatması için baskı yaparlar. Putperest olan Fedan halkı yağmur yağması için Babil'in ana tanrıçası İştar'a adaklar sunuyorlar, bu kente yağmur yağmamasının nedenini tanrıların Yakub'un yaptıklarından hoşnut olmadıklarına bağlıyorlardı. Bir gün bir rüya görür ve rüyasını anlattığı babası Hazret-i Yakub bu rüyasını kardeşlerine anlatmamasını ister. Kuranıkerimde yusuf suresinden esinlenilerek hazırlanmış olmasını anlıyorum. Fedan kentinde Yakub insanların tek tanrıya inanmalarını ve Ona ortak koşmamalarını söylüyordu.

Next

Hz. Yusuf Dizisi 1. Bölüm

Kanal 7 hz yusuf

İşte kanal 7 kanalında yer alan diziler; Yemin İkimizin Yerine Ah Kalbim Eli̇f Sev Yeter Dizi Hz. Köyden uzaklaşınca Yusuf u öldürmeye kalkarlar ancak kardeşlerden Levi buna mani olur. Hazret-i Yakub bu hikayeye inanmaz. Dilediğiniz dini içerikli programlara da ayrıca Kanal 7 ile ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Yakub tam ateşe atılacağı sırada kan parasını vererek kurtarır. Bu davranışı Mahkumun ve karısının kendisinin ve karısının iman etmesini beraberinde getirir. Kuyunun başına geldiklerinde Yusuf uykuya dalmıştır.

Next

Hz. Yusuf Dizisi 1.Bölüm İzle

Kanal 7 hz yusuf

İzlemekten usandırmayan güzel bir dizi. Kardeşlerin gerçekten tövbe ettiklerine dair bir işaret yoktur ve tüm ısrarlarına rağmen Yakub onları affetmez. Kanal 7 sayesinde, dizi ve programlar alanında diğer kanallara göre farklı bir tutkunuz olacak, her zaman daha farklı içerik ve eğlenceler ile karşılaşacaksınız. Yakub kanlı gömleği görünce yıkılır. Hafta içi hergün yayınlamış olduğu mükemmel Hint dizilerinin yanı sıra, haberler ve farklı içerikleri birlikte sunan Kanal 7 ile, sizlerde gününüze çok renkli bir pencere açarak şekillendirebilirsiniz. Bir gün bir rüya görür ve rüyasını anlattığı babası Hazret-i Yakub bu rüyasını kardeşlerine anlatmamasını ister. Yusuf un da aklını çelip kendileriyle gelmesi için ikna ederler.

Next

Kanal 7

Kanal 7 hz yusuf

Fedan kentinde Yakub insanların tek tanrıya inanmalarını ve Ona ortak koşmamalarını söylüyordu. Fakat Yakub adamı tam ateşe atılacağı sırada kan parasını vererek kurtarır. Bir gün bir rüya görür ve rüyasını anlattığı babası Hazret-i Yakub bu rüyasını kardeşlerine anlatmamasını ister. Fedan halkı özellikle de İştar tapınağının kahinleri tüm öfkelerine rağmen vali Laban dan dolayı Yakub a bir şey yapamıyorlardı. Bu davranışı Mahkumun ve karısının kendisinin ve karısının iman etmesini beraberinde getirir. Türkçe diziler için değişik birçok alternatifler diğer kanallar da yeri alabilir ancak; yabancı ve özellikle hint dizileri için tercihiniz Kanal 7 izle olmalıdır. Yakub rüyasında Yusuf u kurt sürüsünün kovaladığını görür.

Next

Hz. Yusuf

Kanal 7 hz yusuf

Putperest olan Fedan halkı yağmur yağması için Babil in ana tanrıçası İştar a adaklar sunuyorlar , bu kente yağmur yağmamasının nedenini tanrıların Yakub un yaptıklarından hoşnut olmadıklarına bağlıyorlardı. Birbirinden değerli dizilere ve canlı programları ile etkileyici içeriğe sahip olan Kanal 7, Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, Gündüz Gece, Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler gibi ve daha birçok eğlenceli, ve dini içerikli programları ile ekranlarınızda yerini alıyor. Bölüm Özeti Yusuf kardeşlerini affetmiştir. Her an duygu yüklü, romantizme konuk olan dizileri seven izleyiciler için hizmet sunan Kanal 7 canlı izle, Türkiye'de en çok izlenen yabancı içerikli hint dizileri sunan tv kanalı olduğunu ispatlamıştır. Bu davranışı mahkumun ve karısının iman etmesini beraberinde getirir.

Next

Görkemli dizi Hz. Yusuf Kanal 7'de

Kanal 7 hz yusuf

Yusuf da bir rüya görür. Balkanlar da özellikle Kosova, Bosna Hersek, Sırbistan gibi ülkeler de genç ve çocuk izleyiciler tarafından hayranlıkla takip edilmektedir. Yakub tam ateşe atılacağı sırada kan parasını vererek kurtarır. Yakub uzun süredir oranın valisi olan dayısının Laban sürüsüne çobanlık yapmakla hayatını sürdürüyordu. Fedan halkından tanrıları küçümseyen birini Yakub'a gözdağı vermek için ölüm cezası verirler.

Next

Hz. Yusuf Dizisi 1.Bölüm İzle

Kanal 7 hz yusuf

Fedan halkı özellikle de İştar tapınağının kahinleri tüm öfkelerine rağmen vali Laban dan dolayı Yakub a bir şey yapamıyorlardı. Fedan halkından tanrıları küçümseyen birini Yakub' a gözdağı vermek için ölüm cezası verirler. Ancak çocuk bir türlü doğmaz. Sonunda Kervanların bulabileceği bir kuyuya atarlar. .

Next

HZ. YUSUF

Kanal 7 hz yusuf

Yusuf kardeşleriyle çıktığı bir yolculukta kendisini kıskanan kardeşleri tarafından çölde bir kuyuya atılır. Fedan halkından tanrıları küçümseyen birini Yakub' a gözdağı vermek için ölüm cezası verirler. Hazret-i Yakub bu hikayeye inanmaz. Babil'e bağlı Fedan kentinde yaşayan Hz. Sonunda Kervanların bulabileceği bir kuyuya atarlar. Babasına anlattığında bunu kimseye anlatmamasını söyler.

Next