Mercedes vito bazar. Mercedes 2019-11-23

Výsledky hledání

Mercedes vito bazar

Střešní nosič nabízí komfortní přístup k žebříku díky vyklápěcímu mechanismu, viz foto. Vůz má servisní knížku a německé doklady. Online prodej automobilù zde nabízejí auto bazary a auto salony z celé ÈR. Veškeré díly možno vyzvednout na prodejně nebo zaslat na. Náhradní díly mb vito, sprinter, iveco vše rychle i na dobírku! Disky: Výrobce: mercedes-Benz Stav: Použité, vylestene- bez oderek. Nabízíme nové i ojeté vozy všech druhù: osobní auta, terénní auta, užitkové vozy, nákladní auta a nechybí ani ètyøkolky a moto inzerce. První generace modelu Mercedes-Benz Vito se vyrábìla od roku 1996 do roku 2003.

Next

Mercedes

Mercedes vito bazar

Disky: Výrobce: mercedes-Benz Stav: Použité, vylestene- bez oderek. Manuální převodovka, centrál, 4x el. Nabídka aut je doplnìná o velké množství soukromé foto inzerce na prodej automobilù. Motory byly doplnìny o sedmi-rychlostní automatickou pøevodovku. Po dohodě mohu pneu zout. .

Next

Najlacnejšie autá Mercedes Vito

Mercedes vito bazar

Nové zimní i letní pneu, 2sady elektronů. Inzerát je aktuální dokud jej nesmažu. Jméno vozu je odvozeno jednak z názvu mìsta, kde se auto vyrábí ale také od jména pøíkladného zamìstnance - Vita Rosensteina, který se zasloužil o prospìch spoleènosti. Kola byli lestene plochy , momentalne neodrene. Karoserie bez koroze, jen na šoupačkách malé puchýřky. Najeto jen 59 000 km. Rozměry: 4x 8J et 33.

Next

Ojeté vozy Mercedes

Mercedes vito bazar

Vše mohu zaslat přepravní společností nebo poštou na dobírku. Nová markýza Fiamma, možnost vyměnit zadní sedadla za postel na míru vyrobená, vč. Motory, převodovky, dveře, blatníky, chladiče, turbo, světla, nárazník atd. Středová díra 66,6 Plati do smazani. .

Next

Mb vito

Mercedes vito bazar

Motor, převodovka, diferák, kardan, 2 řady sedaček, nárazníky, lampy, zadní okna elektrická, přední elektrická. Repliky hlinikových disků Lorinser Mercedes-Benz. Mercedes-Benz Vito je k dispozici jako standardní panelová skøíòová dodávka, nebo s možností pøidání další øady sedadel která nahradí èást nákladového prostoru pod názvem Mercedes-Benz Viano a dále ve variantách Mercedes-Benz Vito Mixto a Mercedes-Benz Vito Mikrobus. Náhradní díly mb vito, sprinter, iveco vše rychle i na dobírku! Rozměry: 2x 8J et 43, 2x 9J et 49. Za obsah a správnost zveøejnìných auto inzerátù zodpovídá vždy konkrétní prodejce. Po dohodě mohu pneu zout. .

Next

Mercedes Vito Tourer

Mercedes vito bazar

Dlouhá verze 522 — 532 cm. . Středová díra 66,6 Plati do smazani. Motory, převodovky, dveře, blatníky, chladiče, turbo, světla, nárazník atd. Podvozek první generace Mercedesu-Benz Vito je pøevzat z modelu Volkswagen Transporter. Vhodne mercedes C-Class , E-Class.

Next

Najlacnejšie autá Mercedes Vito

Mercedes vito bazar

Barva : černé , leštěny plochy. . . . . . .

Next

Mercedes Vito Tourer

Mercedes vito bazar

. . . . . . .

Next

Prodej

Mercedes vito bazar

. . . . . . .

Next