Van ak parti belediye başkan aday adayları. AK Parti Van Belediye Başkan Aday Adayları Listesi 2019-11-24

AK Parti belediye başkan adayları 2019 seçimi isim listesi

Van ak parti belediye başkan aday adayları

İlçe başkan adaylığı için 2 isim, büyükşehir belediye başkan adaylığı için 3 isim yazacak. Halen kendisine ait inşaat şirketinde Yap-Sat işleriyle uğraşıyor. Aday listelerindeki eksiklikleri siyasi partiler şubat ayının üçüncü haftasına kadar tamamlayacak. Hele hele terör örgütünün içinde olduğu böyle bir ittifaktan milli ittifak çıkar mı? Delegeler aday olarak görmek istedikleri adayların isimlerini yazacak. Bu iller, Adana, Osmaniye, Mersin ve Manisa.

Next

AK Parti belediye baþkan adaylarý açýklanýyor

Van ak parti belediye başkan aday adayları

İlerleyen günlerde herhangi bir gelişme olup, Belediye Başkan Adayları açıklanır ise içeriğimize mutlaka ekleyeceğiz. Uzun yıllar Adıyaman'da uzman tabip olarak görev yapan Kılınç, 4 dönem Adıyaman Tabip Odası Başkanlığı ve 1 dönem de Tabip Odası Onur Kurulu Başkanlığı görevini yürüttü. Evli ve 2 çocuk babası. Ertesi gün geçici aday listeleri ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Birçok vakıfta başkanlık ve yönetim kurulu üyelikleri yaptı. İlköğretimini Selçuk İlkokulu 1985 ve Mevlana Ortaokulu'nda 1988 ,liseyi Konya Gazi Lisesi'nde 1991 tamamladı. Van Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için 6 aday adayı müracaat etti.

Next

Ak Parti Van Belediye Başkan Aday Adayları / Tam Liste

Van ak parti belediye başkan aday adayları

Şişli: Fatma Özden Ay Şişli Belediye Meclis Üyesi 31. Güler, ayrıca Turkcell Yönetim Kurulu üyesidir. Fakat şurası da bir getçektir ki aday açıklamasından sonra lütfen ne olursunuz olumsuz yorumlardan kaçınalım ilimize ve bölgemize yazık olur. Aday adaylarýndan öncelikle internet üzerinden ön baþvuru aldýklarýný dile getiren Yavuz, ön baþvuruyu yapan aday adaylarýnýn daha sonra ilgili teþkilat baþkanlýðýna giderek bu bilgilere dayalý çýkartýlacak formu imzalayýp, teslim etmesi halinde müracaatýn kesinleþeceðini bildirdi. İlk ve orta öğrenimini Rize'de tamamlayan Metin, Atatürk Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra Erciyes Üniversitesinde siyaset felsefesi alanında yüksek lisans yaptı.

Next

AK Parti Van Belediye Başkan Aday Adayları Listesi

Van ak parti belediye başkan aday adayları

Ehliyetli ve liyakatlı birini koyacağız. Beyazgül, 24 Haziran'daki milletvekili seçimlerinde aday olabilmek için görevinden istifa etti. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Evli olan Şerifoğulları, 3 çocuk babası. Yapýlan güncel açýklamalarý haberimizden takip edebilirsiniz. Aday adaylığı başvurularının sona ermesinin ardından elektronik ortamda temayül yoklaması yapıldı.

Next

AK Parti Van İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklandı

Van ak parti belediye başkan aday adayları

Yusuf Ziya Aldatmaz, evli ve iki çocuk babası. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal,Büyükçekmece'den aday gösterildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde yarışacak partisinin 14 büyükşehir ve 26 il belediye başkan adayını açıkladı. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak Haberturk. Süzülmüş, evli ve İngilizce biliyor.

Next

2019 Van Belediye başkan adayları belli oldu

Van ak parti belediye başkan aday adayları

Sırasıyla; Fazilet Partisinde Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 1999 Yerel Seçimlerinde İl Başkanlığı görevinde yer aldı. Küçükçekmece: Temel Karadeniz Mevcut belediye başkanı 26. Eğitim Fakültesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Kartını alan delege oy kullanma bölümüne gidecek, kartı bilgisayarın yanındaki kart okuyucuya okutacak. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk. Mevcut başkana oy verip vermeyeceği de soruluyor. Gitgeller yaşanıyorsa yeni anketler yapılacak, isimler vatandaşa sorulacak.

Next

Van Belediye Başkan Adayları

Van ak parti belediye başkan aday adayları

Baþkan Erdoðan, Ankara'da yaptýðý konuþmasýnýn ardýndan belediye baþkan adaylarýný açýkladý. Başsoy, evli ve 3 çocuk babası. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü İktisat Politikası Anabilim Dalı Yrd. Bunlarýn 13 tanesi onaylanmýþ, 114 tanesi de onay bekleyen baþvuru. Siyaset, 31 Mart'taki yerel seçimlere odaklanmış durumda. Cumhur Ýttifaký adayý olarak 3 isim belirledik.

Next

İşte Van'ın Belediye Başkan Aday Adayları

Van ak parti belediye başkan aday adayları

Trabzon Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler Ana Bilim Dalında yüksek lisans öğrenimi tamamladı. Yüksek lisansını Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Yönetimi alanında tamamlayan Aktaş, serbest muhasebecilik ve mali müşavirlik yaptı. Atilla, 1990'da Erzincan kaymakam adayı olarak göreve başladı. Erzurum, Niğde ve Erzincan tarım il müdürlüklerinde görev yaptı. Dinçer,10 şubat 2017 tarihinde yayımlanan atama kararnamesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı görevine atandı.

Next

Ak Parti Van Belediye Başkan Aday Adayları / Tam Liste

Van ak parti belediye başkan aday adayları

Mart 2015- Temmuz 2017 yılları arasında Elazığ Valiliği görevi yaptı. Buna ne kadar yaklaşırsak kendimizi o kadar başarılı görürüz. Bu dönemde sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev aldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilk öğrenimini Tavas-Garipköy'de, orta ve lise eğitimini ise Isparta- Gönen Öğretmen Lisesi'nde yaptı. İki çocuk babası olan Özlü, İngilizce biliyor.

Next